Wprowadzenie

Człowiek prawdziwy jest wówczas, kiedy jego czyny mogą nadać mu imię.

Moje imię w Sieci to Truthka. Jest także kilka innych, ale one nie znaczą prawie nic. Niektórzy pieją z zachwytu, że jest ich wielu- dla mnie istnieję tylko ,,ja”.

Ten blog nie jest o tym, że pani A poznała pana B i żyli długo i szczęśliwie do śmierci lub starości albo i tego, i owego. To także nie blog o tym, że muchy mają parzystą liczbę nóżek, a ludzie przyjmują koty ze schroniska, by karmić nimi pytony.
Stanowi on jednak nieuchwytną część tego, kim jestem. Jeśli Bóg dał człowiekowi mądrość, to z pewnością mi jej poskąpił i o tym jest mój blog. O wielkiej sprzeczności, jaką jest człowiek, o tym, że człowiek spada na cztery litery i liczy po kilka razy choć tylko do trzech razy sztuka. To także kilka fraz zapisu z przeszłości, z tego, co już jawne i rozgrzeszone.

Nie zabiegam o publikę, choć może są tacy, którym podobają się moje teksty i są w stanie polecić mnie innym. Dziękuję za okazaną życzliwość.

 

Reklamy

6 komentarzy do “Wprowadzenie

  1. czy bóg nie dał mądrości, tego nie wiadomo, ale że dał zdolność do inspirowania innych to i owszem. bez lektury wprowadzenia nie pojawiłaby się taka oto myśl, że kot spada na cztery łapy, a człowiek na czetey litery.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s